top of page

Polityka prywatności

Otrzymujemy, zbieramy i przechowujemy wszelkie informacje, które wprowadzasz na naszej stronie internetowej lub przekazujesz nam w inny sposób. Ponadto zbieramy adres protokołu internetowego (IP) używany do łączenia komputera z Internetem i informacje o połączeniu. 


Możemy używać narzędzi programowych do mierzenia i gromadzenia informacji o sesji, w tym czasu odpowiedzi strony, długości wizyt na niektórych stronach, interakcji na stronie informacje i metody używane do przeglądania strony. Zbieramy również dane osobowe (w tym imię i nazwisko, adres e-mail, komunikację przekazywane w formularzu kontaktowym); informacje zwrotne, rekomendacje.

 

Zbieramy takie dane nieosobowe i osobowe w następujących celach:
1 Aby zapewnić i obsługiwać Usługi;
2 Aby zapewnić naszym Użytkownikom bieżącą pomoc i wsparcie techniczne;
3 Aby móc kontaktować się z naszymi Odwiedzającymi i Użytkownikami za pomocą ogólnych lub spersonalizowanych powiadomień dotyczących usług i wiadomości promocyjnych;
4 Aby tworzyć zagregowane dane statystyczne i inne zagregowane i/lub wywnioskowane Informacje nieosobowe, które my lub nasi partnerzy biznesowi możemy wykorzystać do świadczenia i ulepszania naszych odpowiednich usług;
5 Aby przestrzegać wszelkich obowiązujących przepisów i regulacji.

 

Nasza firma jest hostowana na platformie Wix.com. Wix.com udostępnia nam platformę internetową, która pozwala nam prezentować naszą stronę. 
Twoje dane mogą być przechowywane za pośrednictwem magazynu danych Wix.com, baz danych i ogólnych aplikacji Wix.com. Przechowują Twoje dane na bezpiecznych serwerach za zaporą sieciową.

 

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o częste jej przeglądanie. 
Zmiany i wyjaśnienia wejdą w życie natychmiast po ich zamieszczeniu na stronie. 
Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w niniejszej polityce, powiadomimy Cię tutaj, że została ona zaktualizowana, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, wykorzystujemy i/lub ujawniamy to.


Jeśli nie chcesz, abyśmy dalej przetwarzali Twoje dane, skontaktuj się z nami pod adresem biuro@marten.pl

bottom of page